Son Güncelleme: 2 gün önce
Yasin Eczanesi logo

Yasin Eczanesi


0
(0)

Elbistan ilçesi (Kahramanmaraş) Yasin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Yasin Eczanesi Kahramanmaraş ili Elbistan İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yasin Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yasin Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yasin Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yasin Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yasin Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

10 Haziran 2023 Cumartesi Kahramanmaraş Elbistan Nöbetçi Yasin Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yasin Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yasin Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yasin Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yasin Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yasin Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yasin Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yasin Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yasin Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Kahramanmaraş İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Kahramanmaraş ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Asude Eczanesi

Türkoğlu ilçesi (Kahramanmaraş) Asude Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Elif Eczanesi

Ekinözü ilçesi (Kahramanmaraş) Elif Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Esma Eczanesi

Merkez ilçesi (Kahramanmaraş) Esma Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Göksenlı Eczanesi

Andırın ilçesi (Kahramanmaraş) Göksenlı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.