Kahramanmaraş Nurhak Nurhak Canlar Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 36 dk önce
Nurhak Canlar Eczanesi logo

Nurhak Canlar Eczanesi


0
(0)

Kahramanmaraş Nurhak Nurhak Canlar Eczanesi. Nöbetçi Nurhak Canlar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Nurhak Canlar Eczanesi Kahramanmaraş ili Nurhak İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Nurhak Canlar Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Nurhak Canlar Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Nurhak Canlar Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Nurhak Canlar Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Nurhak Canlar Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

29 Kasım 2022 Salı Kahramanmaraş Nurhak Nöbetçi Nurhak Canlar Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Nurhak Canlar Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Nurhak Canlar Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Nurhak Canlar Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Nurhak Canlar Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Nurhak Canlar Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Nurhak Canlar Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Nurhak Canlar Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Nurhak Canlar Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Kahramanmaraş İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Kahramanmaraş ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Deva Eczanesi

Kahramanmaraş Çağlayancerit Deva Eczanesi. Nöbetçi Deva Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Asu Eczanesi

Kahramanmaraş Afşin Asu Eczanesi. Nöbetçi Asu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Cem Eczanesi

Kahramanmaraş Merkez Cem Eczanesi. Nöbetçi Cem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Saglık Eczanesi

Kahramanmaraş Narlı Saglık Eczanesi. Nöbetçi Saglık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.